Vítězství v 2. turnaji Krajské soutěže družstev žáků

Druhý turnaj krajské soutěže čtyřčlenných družstev žáků se odehrál v Poličce za účasti deseti týmů. Hrálo se systémem každý s každým a tak bylo odehráno celkem devět kol oproti původně plánovaným sedmi. Výsledky se počítaly olympijským systémem a tak každá partie byla důležitá v celkovém hodnocení. Náš tým nastoupil v sestavě: Leona Bártová, Vojtěch Šmehlík, Matyáš Daul a Jan Horáček. Jak to vše dopadne, nebylo jasné do poslední chvíle a o konečném vítězství rozhodla až poslední odehraná partie. Náš tým turnaj vyhrál o pouhý půl bod před druhými Svitavami. Třetí skončilo družstvo Hlinka. Do konečného pořadí krajské soutěže se počítaly výsledky z obou odehraných turnajů. A opět to bylo velmi těsné. Až na pomocné hodnocení se celkovým vítězi Krajské soutěže družstev žáků Pardubického šachového svazu pro sezónu 2021/2022 stalo družstvo Hlinska. Náš tým skončil na výtečné stříbrné příčce.

Konečné výsledky druhého turnaje je možné si prohlídnout zde.

 

Napsat komentář