KP1 2014_15


Zde si můžete stáhnou všechny odehrané naše partie v KP1 2014_14:  KP1_2014_15.pgn , nebo přehrát přímo na webové stránce kliknutím na jméno hráče:

11.kolo

 

 

10.kolo

 

9.kolo

 

TJ Slovan Moravská Třebová TJ CHS Chotěboř A
Kotva Milan 2069F 0 1 2322F Tůma Jiří
Urbášek Oleg (H) 2060F 0 1 2092F Ondráček Ondřej
Meleshko Andriy 1935F ½ ½ 2123F Vala Filip (H)
Chvojka Antonín 1885F 0 1 2200F Tůma Jan
Grepl Pavel 1858F ½ ½ 2170F Štolba Miloš (H)
Sojma Zdeněk 1752F ½ ½ 2129F Černovský Jiří (H)
Adámek Vladimír 1731N ½ ½ 2003F Petrus Luděk
Endl Vlastimil 1607N ½ ½ 1880F Hospodka Josef
 2½ :  5½

 

8.kolo

TJ Lanškroun TJ Slovan Moravská Třebová
Pokorný Tomáš (H) 2266F ½ ½ 2069F Kotva Milan
Hrubeš Pavel 2165F 1 0 2060F Urbášek Oleg (H)
Solil Roman 1978F 1 0 1935F Meleshko Andriy
Paukert Ivo 1831F ½ ½ 1885F Chvojka Antonín
Vaculík Jakub 1777F ½ ½ 1858F Grepl Pavel
Kolomý Štěpán 1678F 0 1 1752F Sojma Zdeněk
Šebrle Jaroslav 1765N ½ ½ 1731N Adámek Vladimír
Kupsa Matěj 1497F ½ ½ 1553F Pavlíček Lukáš (H)
:

 

7.kolo

 

6.kolo

 

 

 

5.kolo

4. kolo

TJ CHS Chotěboř B TJ Slovan Moravská Třebová
Říha Vojtěch (H) 1734F 0 1 2195F Beil Zdeněk (H)
Novotný Tomáš 1922F 1 0 2069F Kotva Milan
Štolfa Jaroslav 1781F 0 1 2060F Urbášek Oleg (H)
Zvěřina Jan 1872F 1 0 1935F Meleshko Andriy
Tomek Karel 1762F 0 1 1898F Krušina Patrik (H)
Sukdolák Radek 1826F 0 1 1885F Chvojka Antonín
Fiala Milan 1854F 0 1 1858F Grepl Pavel
Michal Milan 1759F 0 1 1752F Sojma Zdeněk
2 : 6

3. kolo

TJ Slovan Moravská Třebová ŠK Bohemia Pardubice
Kotva Milan 2069F 0 1 2159F Yakimenko Alexander A. (C)
Urbášek Oleg (H) 2060F 0 1 2083F Horáček Michal
Meleshko Andriy 1935F 0 1 2084F Novák Aleš
Chvojka Antonín 1885F 0 1 2035F Vodička Pavel
Grepl Pavel 1858F 0 1 1964F Nadrchal Tomáš
Sojma Zdeněk 1752F ½ ½ 1945F Jelínek Václav
Adámek Vladimír 1731N 0 1 1965F Daněk Pavel
Pavlíček Lukáš (H) 1553F ½ ½ 1914F Mazura Tomáš
1 : 7

2. kolo

ŠK Rapid Pardubice C TJ Slovan Moravská Třebová
Kastner Oldřich 2043F 0 1 2069F Kotva Milan
Sýkora Josef (V) 2117F ½ ½ 1935F Meleshko Andriy
Vávra Radim 2034F 1 0 1898F Krušina Patrik (H)
Kraus Ondřej 2022F 1 0 1885F Chvojka Antonín
Timko Milan (C) 1955F 1 0 1858F Grepl Pavel
Novotný Aleš 1871F ½ ½ 1814F Kozák David (H)
Zoubek David 1775F 1 0 1752F Sojma Zdeněk
Schaffer Ondřej (H) 1873F 0 1 1731N Adámek Vladimír
5 : 3

1. kolo

TJ Slovan Moravská Třebová Proplast Česká Třebová
Beil Zdeněk (H) 2195F ½ ½ 2009F Krátký Josef
Urbášek Oleg (H) 2060F 0 1 2002F Petráž Martin
Meleshko Andriy 1935F ½ ½ 1982F Prax Ivo
Chvojka Antonín 1885F 0 1 1944F Grundman Václav (H)
Grepl Pavel 1858F ½ ½ 1955F Kastner Kamil (H)
Sojma Zdeněk 1752F ½ ½ 1923F Šimek Zdeněk
Adámek Vladimír 1731N 1 0 1890F Pelcl Karel
Pavlíček Lukáš (H) 1553F 0 1 1841F Jániš Petr (H)
3 : 5
Autor: Zdeněk Sojma, dne 21.10.2014 v 20:37:54

Reagujte

Musíte být přihlášen, aby jste mohl komentovat.