KP2v 2012_13


Zde si můžete stáhnou všechny odehrané naše partie v KP2v 2012_13:  KP2v_2012_13.pgn

11.kolo – ŠK Svitavy A – TJ Slovan Moravská Třebová 2,5 : 5,5

1. Krušina Patrik (1897F) – Kotva Milan (1946F) 0 – 1

2. Meleshko Andriy (1943F) – Bartoš Karel (1870F) 1 – 0

3. Havel František (1862F) –  Grepl Pavel (1889F ) 1/2

4. Sojma Zdeněk (1865F) – Maděra Stanislav (1803F) 1 – 0

5. Kozák David (1795F) – Chvojka Atonín (1827N) 1/2

6. Endl Vlastimil (1591N) – Rosenkranz Jindřich (1729) 1/2

7. Riedl Vladimír (1675) – Glöckner Jaromír (1833F) 1/2

8. Lattenberg František (1675) – Velešík Marian (1411) 0 – 1

10.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Lanškroun 2 : 6

1. Kotva Milan (1946F) –  Pokorný Tomáš (2218F) 0 – 1

2. Havelka Josef (1900F) – Meleshko Andriy (1943F) 1/2

3. Grepl Pavel (1889F ) – Solil Roman (1983F) 0 : 1

4. Procházka Petr (2008) – Sojma Zdeněk (1865) 1 – 0

5. Chvojka Atonín (1827) – Paukert Ivo (1761) 0 – 1

6. Ambrož Antonín (2050) – Endl Vlastimil (1591) 1/2

7. Glöckner Jaromír (1833) – Kolomý Štěpán (1624) 1/2

8. Vaculík Jakub (1763) – Adámek Vladimír () ½

9.kolo – TJ Štefanydes Polička B – TJ Slovan Moravská Třebová 4,5 : 3,5

1. Červený Petr (2269F) – Kotva Milan (1946F) 1 – 0

2. Meleshko Andriy (1943F) – Paščenko Jaromír (2105F) 1 – 0

3. Houška Bronislav (2015F) –  Grepl Pavel (1889F ) 1 – 0

4. Sojma Zdeněk (1865F) – Smejkal Jan (1975F) 1/2

5. Sion David (1841F) – Chvojka Atonín (1827N) 1/2

6. Endl Vlastimil (1591N) – Sodomka Adam (1879F) 0 – 1

7. Švanda Radek (1850F) – Glöckner Jaromír (1833F) 1/2

8. Adámek Vladimír () – Charouz Jan (1651F) 1 – 0

8.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí C    6,5 : 1,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Mareš Jan (1950F) 1 – 0

2. Kameník David (1867F) – Meleshko Andriy (1943F) 0 – 1

3. Grepl Pavel (1889F ) – Kubišta Ladislav (1895) 1/2

4. Jániš Petr (1811F) – Sojma Zdeněk (1865F) 0 – 1

5. Chvojka Atonín (1827N) – Kapoun Vít (1765F) 1 – 0

6. Glembek Bohumír (1756F) – Glöckner Jaromír (1833) 0 – 1

7. Adámek Vladimír () – Grundman Václav (1451) 1/2

8. Drimer Jaroslav (1539) – Necesánek Josef () 1/2

7.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Spartak OEZ Letohrad    5,5 : 2,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Mikyska Kamil (1889F) 1 – 0

2. Papáček Miloš (1844F) – Meleshko Andriy (1943F) 1/2

3. Grepl Pavel (1889F ) – Maceška Bohumír (11856) 1/2

4. Janeček Václavl (1834F) – Sojma Zdeněk (1865F) 0 – 1

5. Chvojka Atonín (1827N) – Lorenc Josef (1782N) 1/2

6. Sysr Pavel (1634) – Endl Vlastimil (1591N) 1 – 0

7. Glöckner Jaromír (1833) – Lorenc Adam (1428) 1 – 0

8. Janeček Ondřej  (1483) – Adámek Vladimír () 0 – 1

6.kolo – ŠK Dolní Čermná o.s. – TJ Slovan Moravská Třebová 1 : 7

1. Dostálek Vladimír (1605) – Kotva Milan (1946F) 0 – 1

2. Meleshko Andriy (1943F) – Merta Michal (1804) 1 – 0

3. Pecháček Tomáš (1622) –  Grepl Pavel (1889F ) 1/2

4. Sojma Zdeněk (1865F) – Merta Josef (1850F) 1 – 0

5. Slavíček Miroslav (1750) – Chvojka Atonín (1827N) 0 – 1

6. Glöckner Jaromír (1833F) – Žídek Pavel (1661) 1 – 0

7. Motl Ladislav (1637) – Adámek Vladimír () 1/2

8. Nečesánek Josef () – Nikl Josef (1641) 1 – 0

5.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Svitavy B     8 : 0

1. Kotva Milan (1946F) –  Křeček Jiří (1416) 1 – 0

2. Krušina Adolf (1484) – Meleshko Andriy (1943F) 0 – 1

3. Grepl Pavel (1889F ) – Navrátil Miroslav (1695) 1 – 0

4. Čuma Jan (1513) – Sojma Zdeněk (1865F) 0 – 1

5. Chvojka Atonín (1827N) – Vodička Stanislav (1382) 1 – 0

6. Ambrožová Lucie (1397) – Endl Vlastimil (1591N) 0 – 1

7. Glöckner Jaromír (1833) – Habí Jiří () 1 – 0

8. Dvořák Jakub () – Nečesánek Josef () 0 – 1

4.kolo – TJ Jablonné nad Orlicí – TJ Slovan Moravská Třebová 2 : 6

1. Černý Karel (2094F) – Kotva Milan (1946F) 0 – 1

2. Meleshko Andriy (1943F) – Filip Libor (1739) 1/2

3. Vaníček Jan (1769F) –  Grepl Pavel (1889F ) 1/2

4. Sojma Zdeněk (1865F) – Trampota Luděk (1560) 1/2

5. Kubíček Vlastimil (1679) – Chvojka Atonín (1827N) 0 – 1

6. Endl Vlastimil (1591N) – Hubálek Roman (1557) 1/2

7. Černohous Jiří (1691) – Glöckner Jaromír (1833) 0 – 1

8. Adámek Vladimír () – Vorlíček Pavel(1585) 1 – 0

3.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – Loko Česká Třebová B     4,5 : 3,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Borek Pavel (1918F) 1 – 0

2. Prax Ivo (1916F) – Meleshko Andriy (1943F) 1/2

3. Grepl Pavel (1889F ) – Tomeš Lukáš (1804F) 1/2

4. Pelcl Karel (1690F) – Sojma Zdeněk (1865F) 1 – 0

5. Chvojka Atonín (1827N) – Kovář Václav (1662N) 0 – 1

6. Jasanský Karel (1763N) – Endl Vlastimil (1591N) 1/2

7. Glöckner Jaromír (1833) – Racek Josef (1597N) 1 – 0

8. Vencl Jiří  (1597) – Adámek Vladimír () 0 – 1

2.kolo – SK+Sokol Žamberk B – TJ Slovan Moravská Třebová     3,5 : 4,5

1.  Kalous Tomáš – Meleshko Andriy (1943F) ½

2. Grepl Pavel (1889F ) – Wiesinger Wolfgang  (1939F) 0 : 1

3. Zámečník Bohumír (1920F) – Sojma Zdeněk (1865F) ½

4. Chvojka Atonín (1827N) – Kacálek Karel (1795N) 1 – 0

5. Kopal Vladimír (1521N) – Endl Vlastimil (1591) 1 – 0

6. Glöckner Jaromír (1833F) – Brdíček David (1702N) 1 – 0

7. Kubalík Michal (1455N) – Adámek Vladimír () ½

8. Nečesánek Josef () – Mazura Jaroslav (1593N) 0 – 1

1.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jiskra Litomyšl B  4,5 : 3,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Bartošová Lucie (1988F) 1 – 0

2. Zeman Ladislav (1960F) – Meleshko Andriy (1943F) 0 – 1

3. Grepl Pavel (1889F ) – Šváb Jiří (1863) 0 : 1

4. Odstrčil Jaromír (1828) – Sojma Zdeněk (1865) 1 – 0

5. Chvojka Atonín (1827) – Nekvinda Tomáš (1723) 1 – 0

6. Jonáš Petr (1665) – Endl Vlastimil (1591) ½

7. Glöckner Jaromír (1833) – Krejčí Milan (1615) 1 – 0

8. Nešpor Jakub (1503) – Adámek Vladimír () 1 – 0

Autor: Zdeněk Sojma, dne 15.10.2012 v 21:05:21

Reagujte

Musíte být přihlášen, aby jste mohl komentovat.