KP2v 2013_14


11. kolo TJ Lok. Česká Třebová B – TJ Slovan Moravská Třebová 1/2  :  7 1/2

1.šachovnice: Prax Ivo ( 1975F) – IM Beil Zdeněk ( 2232) 0 : 1

2.šachovnice:  Kotva Milan (1996F) – Pelcl Karel (1896F) 1 : 0

3.šachovnice:  Kovář Václav (1700) – Urbášek Oleg (2051F) 0 : 1

4.šachovnice:  Krátký Josef ( 2020F) – Vencl Jiří (1589) 1 : 0

5.šachovnice:  Jasanský Karel (1735) – Meleshko Andryi (1994F) 0 : 1

6.šachovnice:  Chvojka Antonín (1909F) – Jiroušek Jan ( 1250) 1 : 0

7.šachovnice:  Tapušík Eduard (1000) – Sojma Zdeněk (1834F) 0 : 1

8.šachovnice:  Glöckner Jaromír (1830F) – Petrželka Karel (1884F) 1/2

10.kolo TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Dolní Čermná 6 : 2

1.šachovnice:  Kotva Milan (1996F) – Merta Josef (1816F) 1 : 0

2.šachovnice:   Merta Michal (1722F) – Meleshko Andryi (1994F) 0 : 1

3.šachovnice:  Chvojka Antonín  (1909F) – Motl Ladislav (1651F) 1/2

4.šachovnice:  Slavíček Miroslav (1732F) – Sojma Zdeněk (1834F) 0 : 1

5.šachovnice:  Grepl Pavel (1828F) – Dostálek Vladimír (1608) 1 : 0

6.šachovnice:  Židek Pavel (1633) – Glöckner Jaromír (1830F) 1 : 0

7.šachovnice:  Endl Vlastimil (1906F) – Seidl Pavel (1409) 1/2

8.šachovnice:  Dušek Josef (1448) – Adámek Vladimír ( 1000) 0 : 1

9.kolo TJ Slovan Moravská TřebováŠK Ústí n.Orlicí „D“ 5 : 3

1.šachovnice:  Kotva Milan (1996F) – Kameník David (1876F) 1 : 0

2.šachovnice:   Kapoun Vít (1745F) – Krátký Josef ( 2020F) 0 : 1

3.šachovnice:  Meleshko Andryi (1994F) – Grundman Václav (1713F) 1/2

4.šachovnice:  Minařík Lubomír (1626F) – Chvojka Antonín (1909F) 1 : 0

5.šachovnice:  Sojma Zdeněk (1834F) – John Petr (1624) 1 : 0

6.šachovnice:  Holásek Vojtěch (1599(F) – Grepl Pavel (1828F) 1 : 0

7.šachovnice:  Glöckner Jaromír (1830F) – Holásek Vít (1332) 1/2

8.šachovnice:  Píše Jiří (1250) – Adámek Vladimír ( 1000) 0 : 1

8. kolo TJ Spartak Letohrad – TJ Slovan Moravská Třebová – 3 1/2  :  4 1/2

1.šach. : Mikyska Kamil (1865F) – IM Beil Zdeněk (2232F) 1/2

2.šach. : Kotva Milan (1996F) – Lorenc Josef, ml. (1773F) 1 : 0

3.šach. :  Janeček Václav (1811F) – Krátký Josef (2020F) 1/2

4.šach. :  Meleshko Andryi (1994F) – Papáček Miloš (1796F) 0 : 1

5.šach.:  Lorenc Adam (1633F) – Chvojka Antonín (1909F) 1/2

6.šach. :  Sojma Zdeněk (1834F) – Sysr Pavel (1642) 1/2

7.šach. :  Maceška Bohumír (1821F) – Grepl Pavel (1828F) 1/2

8.šach. : Glöckner Jaromír (1830F) – Lorenc Josef, st. 1 : 0

7.kolo TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jablenné nad Orlicí –  8 : 0

1.šach. : Plát Vojtěch (IM 2472 F) – Filip Libor  (1907 F) 1 : 0

2.šach. :  Vaníček Jan (1742 F) – Kotva Milan (1996 F) 0 : 1

3.šach. :  Krátký Josef (2020 F) – Černohovs Jiří (1683F) 1 : 0

4.šach. :  Vorlíček Pavel (1582 F) – Meleshko Andriy (1994 F) 0 : 1

5.šach.:  Chvojka Antonín (1909 F) – Vaníček Petr (1000) 1 : 0

6.šach. :  Filip Josef (1100) – Glöckner Jaromír  (1830 F) 0 : 1

7.šach. :  Endl Vlastimil (1609) – Filip Karel (1000) 1 : 0

8.šach. :  Filip Ondřej (1000) – Nečesánek Josef (1553) 0 : 1

6.kolo TJ Štefanydes Polička C-TJ Slovan Moravská Třebová 1,5 : 6,5

1.šach.:  Sodomka Adam (1846F) – Kotva Milan (1996F) ½

2.šach.:  Meleshko Andryi (1994F) – Schaffer Ondřej (18324F)     ½

3.šach.:  Pospíšil Petr (1721F) – Chvojka Antonín (1909F) 0 – 1

4.šach.:  Sojma Zdeněk (1834F) – Schaffer David (1687F) 1  :  0

5.šach.:  Švanda Ondřej (1756F) – Grepl Pavel (1828F) 0  :  1

6.šach.: Glöckner Jaromír (1834F) – Tulis Jan (1558F) 1  :  0

7.šach.: Pavlíček Lukáš (1482) – Endl Vlastimil (1609) 1/2

8.šach.: Navrátil Miroslav 1708) – Kopecký Václav (1724) 1 : 0

5.kolo TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Ústí nad Orlicí „C“  –  3 : 5

1.šach.: Kotva Milan (1996F) – Netušil Jakub (1911F)     1 : 0

2.šach.: Jániš Petr (1826F) – Urbášek Oleg (2051F) 1/2

3.šach.:  Meleshko Andryi (1994F) – Hrobař Vlastimil (1937F)     0 : 1

4.šach.: Kubišta Ladislav (1743F) – Chvojka Antonín (1909F) 1 : 0

5.šach.:  Sojma Zdeněk (1834F) – Smola Jan (1852F)     0 : 1

6.šach.: Kylar Pavel (1890F) – Grepl Pavel (1828F) 0 : 1

7.šach.: Glöckner Jaromír (1830F) – Mareš Petr (1698)     1/2

8.šach.:  Glembek Bohumír (1771F) – Endl Vlastimil (1609) 1 : 0

4.kolo – TJ Lanškroun „B“ – TJ Slovan Moravská Třebová – 2 ½  :  5 ½

1.šach.:  Solil Roman ( 1995F) – Kotva Milan (1996F) 0  :  1

2.šach.:  Krátký Josef (2020F) – Havelka Josef (1994F)     1/2

3.šach.:  Vaculík Jakub (1756F) – Meleshko Andryi (1994F) 1/2

4.šach.:  Chvojka Antonín (1909F) – Paukert Ivo ( 1803)     0  :  1

5.šach.:  Šebrle Jaroslav (1794) – Sojma Zdeněk (1834F) 0  :  1

6.šach.:  Grepl Pavel ( 1828F) –  Šilar Ladislav (1835F)     1  :  0

7.šach.: Palla Stanislav (1803F) – Glöckner Jaromír (1834F) 0  :  1

8.šach.:  Endl Vlastimil (1609) – Kolomý Štěpán (1651F)     1/2

3.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Svitavy  6 : 2

1.šach. :  Beil Zdeněk (IM 2232 F)Krušina Patrik  (1909 F) 1/2

2.šach. :  Bartoš Karel (1837 F) – Kotva Milan (1996 F) 0 : 1

3.šach. :  Meleshko Andryi (1994 F) – Havel František (1864 F) 1 : 0

4.šach. :  Maděra Stanislav (1788 F) – Chvojka Antonín (1909 F) 0 : 1

5.šach.:  Sojma Zdeněk (1834 F) – Kozák David (1797 F) 0 : 1

6.šach. :  Křeček Jiří (1773F) – Grepl Pavel ( 1828 F) 0 : 1

7.šach. :  Glöckner Jaromír (1830 F) – Rosenkranz Jindřich (1751) 1 : 0

8.šach. :  Riedl Vladimír (1697) – Endl Vlastimil (1609) 1/2

2.kolo – ŠO K a.s. Kunvald – TJ Slovan Moravská Třebová3 ½  :  4 ½

1.šach:   Vymětálek Petr (1875) – Meleshko Abdryi (1994) 1/2 : ½

2.šach:   Chvojka Antonín (1909) – Lacko Dušan (1807) 1 : 0

3.šach:   Hodek Roman (1702) – Sojma Zdeněk (1834) 0 : 1

4.šach:   Grepl Pavel (1828) – Dvořák Eduard ( 1742) 1/2 : 1/2

5.šach:   Štěpán Stanislav (1692) –  Glöckner Jaromír (1830) 1/2 : 1/2

6.šach:   Adámek Vladimír (1000) – Rusz Gustav (1633) 1 : 0

7.šach:   Tobiška Jaroslav (1735) – Navrátil Miroslav (1708) 1/2 : 1/2

8.šach:   Nečesánek Josef (1553) – Krčmář Stanislav (1545) 1/2 : 1/2

1.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – SK+Sokol Žamberk B  5,5 : 2,5

1.šach. :  Beil Zdeněk (IM 2232 F) – Wiesinger Wolfgang (1944 F) 1 : 0

2.šach. :  Kalous Tomáš (1874 F) – Kotva Milan (1996 F) 0 : 1

3.šach. :  Meleshko Andryi (1994 F) – Brdíček David ( 1682) 0 : 1

4.šach. :  Zámečník Bohumír (1919 F) – Chvojka Antonín (1909 F) 1 : 0

5.šach.:  Sojma Zdeněk (1834 F) – Kacálek Karel (1717 F) 1 / 2

6.šach. :  Kopal Vladimír ( 1502) – Grepl Pavel ( 1828 F) 1 : 0

7.šach. :  Glöckner Jaromír (1830 F) – Kubalík Michal (1422) 1 : 0

8.šach. :  Mazura Jaroslav (1567) – Endl Vlastimil (1609) 0 : 1

Autor: Zdeněk Sojma, dne 06.11.2013 v 08:38:47

Reagujte

Musíte být přihlášen, aby jste mohl komentovat.