KP1 2011_12


11. kolo TJ Jiskra Litomyšl – TJ Slovan Moravská Třebová 4 : 4

(1) Pekař Václav (2170) – Kotva Milan (1946) 1 : 0

(2) Černý Karel (2125) – Zeman Martin (2090)     1/2

(3) Doseděl Jiří (2071) – Urbášek Oleg (2079) 1/2

(4) Sojma Zdeněk (1976) – Jirsa Lukáš (2003)     1/2

(5) Bartošová Lucie (1959) – Grepl Pavel (1859)     1 : 0

(6) Meleshko Andryi (1000) – Škeřík Karel (2013)     1 : 0

(7) Odstrčil Jaromír (1799 – Chvojka Antonín (1812) 1/2

(8) Glöckner Jaromír (1899) – Zeman Ladislav (1997)     1 : 0

10.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Štefanydes Polička  2,5 : 5,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Červený Petr (2279F) 0 – 1

2. Komárek David (2136F) – Černý Karel (2125F) ½

3. Urbášek Oleg (2079F ) – Lorenc Oldřich (2080) 0 : 1

4. Paščenko Jaromír (2083) – Sojma Zdeněk (1976) 1 – 0

5. Grepl Pavel (1859) – Komárková Magdaléna (2080F) ½

6. Houška Bronislav (2026) – Meleshko Andriy () ½

7. Chvojka Antonín (1812) – Zeman Arnošt (2018) 1 – 0

8. Sméjkal Jan (1941) – Glöckner Jaromír (1899F) 1 – 0

9. kolo TJ CHS Chotěboř – TJ Slovan Moravská Třebová 6 : 2

(1) Ondrášek Ondřej (2149) – Kotva Milan (1946) 1/2

(2) Černý Karel (2125) – Linhart Jan (2168)     1/2

(3) Tůma Jiří (2271) – Urbášek Oleg (2079) 1 : 0

(4) Sojma Zdeněk (1976) – Petrus Luděk (2002)     0 : 1

(5) Hospodka Josef (1799) – Grepl Pavel (1859) 1 : 0

(6) Meleshko Andryi (1000) – Sukdolák Radek (1901)     0 : 1

(7) Fiala Milan (1846) – Chvojka Antonín (1812) 1/2

(8) Glöckner Jaromír (1899) – Krejčík Tomáš (1882)     1/2

8.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Bohemia Pardubice 3 : 5

1. Kotva Milan (1946F) –  Třasák Ondřej (2062F) 1 – 0

2. Jelínek Václav (2041F) – Černý Karel (2125F) ½

3. Urbášek Oleg (2079F ) – Nadrchal Tomáš (2010) 0 : 1

4. Daněk Pavel (1971) – Sojma Zdeněk (1976) 1/2

5. Grepl Pavel (1859) – Mazura Tomáš (1954F) 1 : 0

6. Mudruňka Pavel () – Meleshko Andriy () 1 – 0

7. Chvojka Antonín (1812) – Kuzmin Sergej () 0 – 1

8. Kotland Tomáš (1750) – Glöckner Jaromír (1899F) 1 – 0

7.kolo – TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Vysoké Mýto C   5,5 : 2,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Jelínek Milan (2069) 1 – 0

2. Kučera Jan (1967F) – Černý Karel (2125F) ½

3. Urbášek Oleg (2079F ) – Hájek Jaroslav (1958) 1 : 0

4. Podgorný Radim (1808F) – Sojma Zdeněk (1976) 1 : 0

5. Grepl Pavel (1859) – Marinov Peter (1746F) 1 : 0

6. Ptáček Miroslav (1801F) – Meleshko Andriy () 0 – 1

7. Chvojka Antonín (1812) – Nedelčev Radim (1572) 0 – 1

8. Novák Martin () – Glöckner Jaromír (1899F) 0 – 1

6. kolo SK+Sokol Žamberk – TJ Slovan Moravská Třebová 5 : 3

(1) Výprachtický David (2020) – Kotva Milan (1946) 1 : 0

(2) Černý Karel (2125) – Belobrad Ivan (2168)     1/2

(3) Wiesinger Wolfgang (1818) – Urbášek Oleg (2079) 1 /2

(4) Sojma Zdeněk (1976) – Havrlík Pavel (1878)     0 : 1

(5) Kalous Tomáš (1889) – Grepl Pavel (1859) 1/2

(6) Meleshko Andryi (1000) – Dungl Petr (1933)     1/2

(7) Mazura Miloš (1955) – Chvojka Antonín (1812) 0 – 1

(8) Glöckner Jaromír (1899) – Zámečník Bohumír (1883)     0 : 1

5.kolo TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Lokomotiva Česká Třebová   3,5 : 4,5

1. Kotva Milan (1946F) –  Šimek Jan (2206F) ½

2. Hurt Lukáš (2115F) – Černý Karel (2125F) 0 : 1

3. Urbášek Oleg (2079F ) – Petráž Martin (1992) 0 : 1

4. Vondra Lukáš (1955F) – Sojma Zdeněk (1976) 1 : 0

5. Grepl Pavel (1859) – Krátký Josef (1881F) ½

6. Mareš Jan (1901F) – Meleshko Andriy () 0 – 1

7. Chvojka Antonín (1812) – Šimek Zdeněk (1881F) 1/2

8. Prax Ivo (1818) – Glöckner Jaromír (1899F) 1 – 0

4. kolo ŠK Vysoké Mýto C – TJ Slovan Moravská Třebová 6 : 2

(1) Trhal Tomáš (2078) – Kotva Milan (1946) 1 : 0

(2) Černý Karel (2125) – Kosek Jiří (2130)     1/2

(3) Ptáček Luboš (2065) – Urbášek Oleg (2079) 1 – 0

(4) Sojma Zdeněk (1976) – Lipavská Dušan (2023)     1/2

(5) Trhal Michal (1999) – Grepl Pavel (1859) 1-0

(6) Meleshko Andryi (1000) – Kosek Marek (1969)     1/2

(7) Beneš Milan (1961) – Chvojka Antonín (1812) 1 – 0

(8) Glöckner Jaromír (1899) – Sabolová Gabriela (1917)     1/2

3. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jiskra Heřmanův Městec  4,5:3,5

(1) Kotva Milan (1946) – Petuchov Sergej (2145)     0-1

(2) Müller Petr (1955) – Černý Karel (2125) 1-0

(3) Urbášek Oleg (2079) – Pačovský Martin (1930)     0-1

(4) Hon Jiří (1872) – Sojma Zdeněk (1976)     0-1

(5) Grepl Pavel (1859) – Starý Lukáš (1904)     1-0

(6) Starý Vladimír (1885) – Meleshko Andryi (1000) 1/2

(7) Chvojka Antonín (1812) – Přibyl Jiří (1884)     1-0

(8) Honek Jan (1825) – Glöckner Jaromír (1899) 0-1

2. kolo TJ ŠO Chrudim B – TJ Slovan Moravská Třebová           1 : 7

(1) Pokorný Zdeněk (2293) – Kotva Milan (1946)     1 : 0

(2) Černý Karel (2125) – Bejnoch Radek (2203)     0 : 1

(3) Němec Pavel (2240) – Sojma Zdeněk (1976)     1 : 0

(4) Grepl Pavel (1859) – Malivánek Jiří (2178)     0 : 1

(5) Koníček Petr (2012) – Meleshko Andryi (1000)    1 – 0

(6) Chvojka Antonín (1812) – Linhart Zbyněk (1969)     0 – 1

(7) Bartoš Martin (1785) – Glöckner Jaromír (1899)     0 : 1

(8) Endl Vlastimil (1593) – Němec Bohumil (1948)     0 : 1

1. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – Rapid Pardubice C  2:6

(1) Kotva Milan (1946) – Kastner Oldřich (2137)     0-1

(2) Černý Karel (2125) – Veselý Tomáš (2128)     0-1

(3) Sojma Zdeněk (1976) – Sýkora Josef (2143)     1-0

(4) Grepl Pavel (1859) – Outulný Pavel (2102)     0-1

(5) Meleshko Andryi (1000) – Kraus Ondřej (1988)     1/2

(6) Chvojka Antonín (1812) – Veselý Emanuel (1927)     1/2

(7) Glöckner Jaromír (1899) – Zoubek David (1742)     0-1

(8) Nečesánek Josef (1000)  – Novotný Aleš (1755)     0-1

Autor: Zdeněk Sojma, dne 12.10.2011 v 21:36:53

8 komentářů k “KP1 2011_12”

1 2

Reagujte

Musíte být přihlášen, aby jste mohl komentovat.