KP2v 2010_11


11. kolo ŠK Svitavy – TJ Slovan Moravská Třebová – 2,5:5,5

(1) Bartoš Karel (1865) – Kotva Milan (2066) – 1-0

(2) Sojma Zdeněk (1964) – Krušina Patrik (1846) – 1-0

(3) Maděra Stanislav (1789) – Grepl Pavel (1858) – 0-1

(4) Chvojka Antonín (1823) – Havel František (1803) – 1/2

(5) Kozák David (1826) – Glöckner Jaromír (1925) – 0-1

(6) Meleshko Andriy (1000) – Rosenkranz Jindřich  (1733) – 1-0

(7) Riedl Vladimír(1676) – Cedzo Štěpán (1715) – 1/2

(8) Nečesánek Josef (1000) – Svatoš Zdeněk (1643) – 1/2

10. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Jablonné nad Orlicí  – 4,5:3,5

(1) Kotva Milan (2066) – Černý Karel (2015)     0-1

(2) Vaníček Jan (1659) – Sojma Zdeněk (1964) 0-1

(3) Grepl Pavel (1858) – Černý Václav  (1640)     1/2

(4) Filip Libor (1718) – Chvojka Antonín (1823) 1-0

(5) Glöckner Jaromír (1925) – Kubíček Vlastimil (1678)     1-0

(6) Černohous Jiří (1678) – Meleshko Andriy () 1/2

(7) Cedzo Štěpán (1715) – Vorlíček Pavel (1581)     1-0

(8) Trampota Luděk ()  – Vícha Karel (1657) 1/2

9. kolo TJ Spartak OEZ Letohrad „B“ – TJ Slovan Moravská Třebová – 1,5:6,5

(1) Papáček Miloš (1860) – Kotva Milan (2066) – 1-0

(2) Sojma Zdeněk (1964) – Mikyska Kamil (1882) – 1-0

(3) Lorenc Josef ml. (1758) – Grepl Pavel (1858) – 0-1

(4) Chvojka Antonín (1823) – Sysr Pavel (1621) – 1-0

(5) Kristl Václav  (1509) – Glöckner Jaromír (1925) – 1-0

(6) Meleshko Andriy (1000) – Janeček Ondřej  (1545) – 1/2

(7) Lorenc Adam (1402) – Cedzo Štěpán (1715) – 0-1

(8) Nečesánek Josef (1000) – Lorencová Jitka (1322) – 1-0

8. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – TJ Lokomotiva Česká Třebová – 5,5:2,5

(1) Kotva Milan (2066) – Petráž Martin (1930) – 1-0

(2) Borek Pavel (1886) – Sojma Zdeněk (1964) – 0-1

(3) Grepl Pavel (1858) – Šimek Zdeněk  (1883) – 1/2

(4) Petrželka Karel (1876) – Chvojka Antonín (1823) – 1-0

(5) Glöckner Jaromír (1925) – Flos Petr (1661) – 1-0 (komentovaná partie)

(6) Jasanský Karel (1771) – Meleshko Andriy () – 1/2

(7) Cedzo Štěpán (1715) – Kovář Václav (1624) – 1/2

(8) Petrážová Kateřina (1621)  – Nečesánek Josef () – 0-1

7. kolo TJ Ústí nad Orlicí „C“ – TJ Slovan Moravská Třebová – 1,5:6,5

(1) Mareš Jan (1810) – Kotva Milan (2066) – 0-1

(2) Sojma Zdeněk (1964) – Kameník David (1839) – 1-0

(3) Jániš Petr (1659) – Grepl Pavel (1858) – 0-1

(4) Chvojka Antonín (1823) – Smola Jan (1876) – 1-0

(5) Kodytek Tomáš (1540) – Glöckner Jaromír (1925) – 0-1

(6) Meleshko Andriy (1000) – Glembek Bohumír (1740)  – 1-0

(7) Taslar Karel (1660) – Cedzo Štěpán (1715) – 1/2

(8) Endl Vlastimil (1613)  – Kapoun Vít (1618)     0-1

6. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – ŠO K a.s. Kunvald – 7:1

(1) Kotva Milan (2066) – Vymetálek Petr (1803) – 1-0

(2) Dvořák Eduard (1795) – Sojma Zdeněk (1964) – 0-1

(3) Grepl Pavel (1858) – Hodek Roman  (1675) – 1-0

(4) Rusz Gustav (1622) – Chvojka Antonín (1823) – 1/2

(5) Glöckner Jaromír (1925) – Tobiška Jaroslav (1670) – 1-0

(6) Štěpán Stanislav (1502) – Meleshko Andriy (1000) – 0-1

(7) Cedzo Štěpán (1715) – Rusz Roman (1536) – 1-0

(8) Mlynář Miroslav (1526)  – Endl Vlastimil (1613) – 1/2

5. kolo TJ Jiskra Litomyšl „B“ – TJ Slovan Moravská Třebová – 2,5:5,5

(1) Jirsa Lukáš (1975) – Kotva Milan (2066) – 1-0

(2) Sojma Zdeněk (1964) – Zeman Ladislav (1880) – 1-0

(3) Šváb Jiří (1874) – Grepl Pavel (1858) – 1/2

(4) Chvojka Antonín (1823) – Odstrčil Jaromír (1898) – 1-0

(5) Jonáš Petr (1637) – Glöckner Jaromír (1925) – 0-1

(6) Meleshko Andriy (1000) – Krejčí Milan (1598) – 1-0

(7) Seidl Jiří (1585) – Cedzo Štěpán (1715) – 1/2

(8) Nečesánek Josef (1000) – Štětka Václav (1565) – 1/2

4. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – SK + Sokol Žamberk – 4:4

(1) Kotva Milan (2066) – Výprachtický David (1972) – 1/2

(2) Martinec Jan (1863) – Sojma Zdeněk (1964) – 1-0

(3) Grepl Pavel (1858) – Kalous Tomáš  (1875) – 1/2

(4) Vohnik Miroslav (1673) – Chvojka Antonín (1823) – 1-0

(5) Glöckner Jaromír (1925) – Jeništa Jiří (1795) – 0-1

(6) Kopal Vladimír (1502) – Meleshko Andriy (1000) – 0-1

(7) Cedzo Štěpán (1715) – Janeček Miroslav (1484) – 1-0

(8) Šulc Jiří (1530)  – Nečesánek Josef  (1000) – 0-1

3. kolo TJ Lanškroun „B“ – TJ Slovan Moravská Třebová – 4,5:3,5

(1) Solil Roman (2064) – Kotva Milan (2066) – 1-0

(2) Sojma Zdeněk (1964) – Šilar Ladislav (1880) – 1/2

(3) Krátký Josef (1911) – Grepl Pavel (1858) – 1-0

(4) Chvojka Antonín (1823) – Marek Michal (1726) – 1-0

(5) Šebrle Jaroslav (1784) – Glöckner Jaromír (1925) – 1-0

(6) Meleshko Andriy (1000) – Palla Stanislav (1701) – 1-0

(7) Viktorin Jaroslav (1511) – Cedzo Štěpán (1715) – 0-1

(8) Endl Vlastimil (1613) – Křihohlévek Josef (1250) – 0-1

2. kolo TJ Slovan Moravská Třebová – ŠK Dolní Čermná o.s. – 5:3

(1) Kotva Milan (2066) – Dostálek Vladimír (1621) – 1-0

(2) Pecháček Tomáš (1614) – Sojma Zdeněk (1964) – 0-1

(3) Grepl Pavel (1858) – Merta Michal (1779) – 1/2

(4) Merta Josef (1855) – Chvojka Antonín (1823) – 1/2

(5) Glöckner Jaromír (1925) – Židek Pavel (1616) – 1-0

(6) Motl Ladislav (1607) – Cedzo Štěpán (1715) – 1-0

(7) Vícha Karel (1657) – Nikl Josef (1571) – 0-1

(8) Seidl Pavel (1000)  – Endl Vlastimil ml. (1613) – 0-1

1. kolo TJ Sokol Horní Čermná – TJ Slovan Moravská Třebová – 4:4

(1) Motl Josef (1658) – Kotva Milan (2066) – 0-1

(2) Sojma Zdeněk (1964) – Cimprich Miroslav (1576) – 0-1

(3) Šilar Josef (1570) – Grepl Pavel (1858) – 1/2

(4) Chvojka Antonín (1823) – Kalousek Miroslav (1481) – 1/2

(5) Zahradník Jaroslav (1000) – Glöckner Jaromír (1925) – 1/2

(6) Meleshko Andriy (1000) – Vacek Miroslav (1447) – 1/2 (komentovaná partie)

(7) Šilar Karel (1485) – Cedzo Štěpán (1715) – 1/2

(8) Nečesánek Josef (1000) – Havel Dominik (1250) – 1/2

Autor: Zdeněk Sojma, dne 03.11.2010 v 22:31:34

Reagujte

Musíte být přihlášen, aby jste mohl komentovat.